Rezervace
+420 734 265 903 residence@muzeum-vltavinu.cz

UBYTOVÁNÍ ČESKÝ KRUMLOV

Residence Muzeum vltavínů nabízí 7 apartmánů v centru Českého Krumlova. Plošná výměra apartmánů je od 30 m² do 60 m² a celková kapacita hotelu je až 24 lůžek. K pobytu si můžete objednat i bohatou snídani servírovanou přímo na pokoj.

Při výběru apartmánů v Residenci si můžete vybrat ze tří skupin:

Historické apartmány
Zrenovované vyřezávané stropy a stylový nábytek, z něhož některé kusy jsou původní vybavení domu, vytváří tu správnou atmosféru historického Českého Krumlova.

Moderní apartmány
Prostory těchto apartmánů jsou vybaveny moderním stylem nábytku a vytváří tak zajímavý kontrast s historickým centrem města.

Podkrovní apartmány
Apartmány v podkroví jsou zařízeny tak, aby daly vyniknout kombinaci dřeva a kovu, a zároveň byly útulné a vzdušné.

Historický apartmán č. 1 – 55 m² - UBYTOVÁNÍ ČESKÝ KRUMLOV
Čtyřlůžkový apartmán má původní zrestaurovaný strop z dřevěných trámů a dřevěný stylový nábytek, z něhož některé kusy jsou původní zrenovované vybavení domu. Celkový historický dojem dotváří dřevěná podlaha.
Rozloha apartmánu je 55 m², nabízí ubytování pro čtyři osoby a disponuje jednou samostatnou ložnicí s konferenčním stolkem a křesílky. V obývací místnosti je manželská postel, posezení s koženou pohovkou a křesly, satelitní LCD TV, prostorný jídelní stůl, kuchyňka s lednicí, mikrovlnnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí a kompletním nádobím. Nechybí zde věšák s botníkem a pantofle. Samozřejmostí je dostatek úložného prostoru pro šatstvo a Wi-Fi připojení k internetu. V apartmánu je možnost přidání dětské postýlky do kterékoli místnosti.
Koupelna je obložená přírodním kamenem a vybavena sprchou, kosmetikou a vysoušečem vlasů. Apartmán je v 1. patře budovy Residence a jeho čtyři okna poskytují výhled do starobylých městských uliček.
Historický apartmán č. 2 – 42 m² - UBYTOVÁNÍ ČESKÝ KRUMLOV
Dvoulůžkový apartmán s možností standardní dospělé či dětské přistýlky se nachází v 1. patře budovy Residence. Původní vyřezávaný strop, dřevěný nábytek a dvoulůžková postel s nebesy dotváří ideální prostředí k romantickému pobytu v Českém Krumlově.
Apartmán o rozloze 42 m² je vybaven koženou pohovkou s křesly, satelitní LCD TV, jídelním stolem, kuchyňkou s lednicí, mikrovlnnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí a kompletním nádobím. V apartmánu je koupelna obložená přírodním kamenem a vybavená sprchou, kosmetikou a vysoušečem vlasů. K dispozici je zde věšák s botníkem a dostatek úložného prostoru pro šatstvo. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.
Moderní apartmán č. 3 – 29,5 m² - UBYTOVÁNÍ ČESKÝ KRUMLOV
Prostorná garsoniéra pro dvě osoby je zařízená v moderním stylu o celkové výměře 29,5 m². Apartmán je vybaven dřevěným nábytkem v odstínu třešně a dominuje mu prostorná manželská postel s kovovými čely. K posezení slouží kožená pohovka, k dispozici je satelitní LCD TV, jídelní stůl, kuchyňka s lednicí, mikrovlnnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí, dřezem a kompletním nádobím. Prostorná koupelna je obložena přírodním kamenem světlého odstínu se sprchou, kosmetikou a vysoušečem vlasů. Nechybí zde věšák s botníkem, pantofle a dostatek úložného prostoru pro šatstvo. Apartmán se nachází v 1. patře budovy s francouzským oknem a výhledem do tichého dvora a na Státní hrad a zámek Český Krumlov.
Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.
Moderní apartmán č. 4 – 55 m² - UBYTOVÁNÍ ČESKÝ KRUMLOV
Plně vybavený luxusní apartmán pro čtyři osoby se nachází ve 2. patře budovy Residence a nabízí klidné ubytování pro rodiny nebo přátele přímo v centru Českého Krumlova. Z předsíně vybavené věšákem s botníkem se vchází do obývací části s výhledem do starobylých městských uliček.
Obývací část je zařízena manželskou postelí, pohovkou s křesly, konferenčním a pracovním stolkem, satelitní LCD TV, jídelním stolem, kuchyňkou s lednicí, mikrovlnnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí, dřezem a kompletním nádobím.
V oddělené místnosti je druhá manželská postel, křesílka s konferenčním stolkem a satelitní LCD TV. Postel je možné oddělit na 2 samostatná lůžka. Můžeme Vám nabídnout i přidání dospělé či dětské přistýlky. Moderní koupelna je provedena v přírodním mramoru červené barvy a zařízena sprchovým koutem, kosmetikou a vysoušečem vlasů.
Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.
Moderní apartmán č. 5 – 57 m² - UBYTOVÁNÍ ČESKÝ KRUMLOV
Čtyřlůžkový apartmán o výměře 57 m² se nachází ve 2. patře budovy Residence a vstupuje se do něj přes předsíň s věšákem a botníkem a velkými prostornými skříněmi.
Na předsíň navazuje samostatná ložnice se dvěma oddělenými lůžky, stolkem se židlemi k posezení a dveřmi na balkon, který nabízí klidné posezení a výhled do tichého dvora a na Státní hrad a zámek Český Krumlov.
Obývací prostor je vybaven manželskou postelí, designovou pohovkou s konferenčním stolkem, satelitní LCD TV, jídelním stolem, kuchyňkou s lednicí, mikrovlnnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí, dřezem a kompletním nádobím. Postel je možné oddělit na 2 samostatná lůžka.
Prostorná moderní koupelna je provedena v přírodním mramoru červené barvy a vybavena vanou, pračkou, kosmetikou a vysoušečem vlasů.
Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.
Podkrovní apartmán č. 6 – 60 m² - UBYTOVÁNÍ ČESKÝ KRUMLOV
Prostorný podkrovní apartmán pro čtyři osoby s možností dospělé či dětské přistýlky má výměru 60 m². Apartmán disponuje dvěma dvoulůžkovými ložnicemi a obývacím prostorem. V obývacím prostoru jsou zachovány původní půdní trámy a podlaha z cihel. Nechybí zde kožená sedací souprava s konferenčním stolem, satelitní LCD TV, pracovní stůl, prostorný jídelní stůl a plně vybavená kuchyně s lednicí, mikrovlnnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí, dřezem a kompletním nádobím. Prostorná koupelna je vybavena vanou, kosmetikou a vysoušečem vlasů.
Kombinace střešních a svislých oken bohatě osvětluje celý prostor apartmánu a poskytuje krásné výhledy na střechy okolních historických budov. Tento apartmán je situován na jih a je ve 3. patře Residence.
Je zde dostatek úložného prostoru pro šatstvo či věšák a Wi-Fi připojení k internetu.
Podkrovní apartmán č. 7 – 52 m² - UBYTOVÁNÍ ČESKÝ KRUMLOV
Podkrovní garsoniéra pro dvě osoby o výměře 52 m² je stylově zařízena a dává tak vyniknout trámovému krovu domu.
Celý pokoj je pomyslně rozdělen na ložnici s prostornou postelí a kovovou konstrukcí čely a na obývací část. Obývací části dominuje kožená pohovka s křeslem a konferenčním stolkem, satelitní LCD TV, jídelní stůl, pracovní stůl a plně zařízená kuchyně s lednicí, mikrovlnnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí, dřezem a kompletním nádobím. Prostorná koupelna je zařízena rohovou vanou, kosmetikou a vysoušečem vlasů. Nabízíme přidání dospělé či dětské přistýlky.
Apartmán je ve 3. patře Residence, situován na sever a poskytuje nádherný výhled na střechy okolních historických domů a Státní hrad a zámek Český Krumlov.
Je zde dostatek úložného prostoru pro šatstvo či věšák a Wi-Fi připojení k internetu.

Garance nejlepší ceny

Datum příjezdu: 
Datum odjezdu: